Росія вдарила по Сумах двома авіабомбами — Події

Росія вдарила по Сумах двома авіабомбами  - Події

Фото: facebook.com/DSNSSUMY/

Вдень у п’ятницю, 26 квітня, Росія завдала чергового удару по Сумах. Ворог скинув по промисловому об’єкту міста два КАБи, повідомили в Сумській ОВА.

— На місці працюють всі необхідні служби. Наслідки атаки уточнюються. російські терористи продовжують чинити злочини проти мирного населення, атакуючи цивільну, виробничу інфраструктуру, — наголосили в ОВА.  

Даних щодо того, чи є постраждалі внаслідок атаки та які руйнування завдав ворог, станом на 12-ту годину дня немає.

РФ постійно атакує Суми та область. Так, 12 квітня ворог обстріляв житлові райони Сум. Постраждали три людини. Також внаслідок удару була частково зруйнована покрівля нежитлового приміщення, рятувальники вже ліквідували пожежу. Пошкоджені вікна в двох адміністративних нежитлових приміщеннях та 73 вікна у трьох житлових будинках.  26 квітня РФ атакувала також передмістя Харкова. Внаслідок ворожих ударів по Дергачах Харківського району постраждали двоє дітей. Дівчата 16 і п’яти років отримали медичну допомогу на місці, без госпіталізації. Постраждали також хлопчик чотирьох років та жінка 52 років. Вони отримали легкі травми та гостру реакцію на стрес. 
Джерело