Росія здійснила 380 атак за тиждень — Зеленський

Росія здійснила 380 атак за тиждень - Зеленський

Фото: Getty Images Наслідки російського ракетного удару по Одесі 29 квітня

Вчасні й достатні рішення про ППО для України, постачання зброї для наших воїнів – це те, що необхідно просто зараз для захисту життя, зазначив президент.

На поточному тижні російські загарбники вже здійснили понад 380 обстрілів українських міст і регіонів. Про це президент Володимир Зеленський повідомив у Facebook в суботу, 4 травня.

«Харківська, Чернігівська, Сумська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Херсонська, Одеська області. Терористи здійснили понад 380 обстрілів наших міст та регіонів лише за цей тиждень. І так – кожен тиждень цієї війни», – написав Зеленський.

Він наголосив, що вчасні й достатні рішення про ППО для України, вчасне постачання зброї для наших воїнів – це те, що необхідно просто зараз для захисту життя.

На переконання Зеленського, «щоденний свідомий російський терор проти людей, наших міст і сіл можна зупинити. У партнерів є всі необхідні системи, вся необхідна зброя, щоб Україна змогла захистити життя».

Президент подякував усім лідерам і державам, які розуміють, що оперативність у постачанні та повнота реалізації домовленостей – це те, що захищає не лише українців, а й кожен народ, проти якого може бути націлений російський терор.

Зеленський також оприлюднив відео наслідків російських атак у різних містах України.

Напередодні Володимир Зеленський заявив про новий етап у війні. Українці та західні партнери повинні зробити все, щоб зірвати російський наступальний задум, зазначив він.

Нагадаємо, у ГУР і ЗСУ заявили, що росіяни можуть почати наступ на Харків і Суми. Також ворог може спробувати захопити усю Запорізьку область.

Джерело