Росіяни активізували наступ на Бахмут — Події

Росіяни активізували наступ на Бахмут - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські війська активізували наступ на Бахмут у Донецькій області. Сили Міноборони країни-агресора Росії та групи ПВК «Вагнера» покращили взаємодію. Про це повідомило у своєму звіті Міністерство оборони Великобританії.

За даними розвідки, штурмові групи «вагнерівців» продовжують основний наступ через центр міста. У свою чергу, російські повітряно-десантні війська змінили частину підрозділів «Вагнера», які забезпечують північний та південний фланги операції. Тим часом українська оборона, як і раніше, утримує західні райони Бахмута. Втім, за останні 48 годин, зазначають у Міноборони Британії, вона зазнала особливо інтенсивного артилерійського обстрілу з боку російської армії.

Спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі національного телемарафону розповів, що українські захисники продовжують утримувати Бахмут та знищувати «елітні» війська росіян. Зокрема йдеться про десантників, яких кинули на посилення найманців ППК «Вагнер».

— Росіяни кинули до Бахмуту сили регулярної армії до «вагнерівців». Однак на перебіг ситуації на полі бою це не впливає. Вони змушені посилюватись… Вони використовують підрозділи регулярної армії, насамперед повітряно-десантних військ Російської Федерації. Вони називають їх елітними, але наші воїни щодня декласують їхню елітність, уже не раз робили це на різних напрямках, — сказав Черевий.

Раніше аналітики американського Інституту вивчення війни заявили, що російська армія більше не може проводити кілька наступальних операцій паралельно, тож країна-окупант зосередила зусилля на Бахмуті.

 

Джерело