Росіяни атакували ТЕС і об’єкт нафтопереробки

Росіяни атакували ТЕС і об’єкт нафтопереробки

Українські енергетики швидкими темпами відновлюють руйнування інфраструктури

Зараз без електропостачання частково лишаються споживачі у шести областях України. Проводяться ремонтні роботи.

За минулу добу російські агресори знову намагалися атакувати об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Про це повідомило Міненерго у вівторок, 14 листопада.

«Внаслідок обстрілу пошкоджено обладнання на одному з об’єктів нафтопереробки. Також ворог обстріляв територію біля ТЕС на Донеччині. Без постраждалих», – йдеться у повідомленні, у якому не уточнюється, де саме знаходяться атаковані об’єкти.

Також вчора увечері через перепад напруги сталася пожежа на одній із шахт Донеччини. Під землею перебували 45 шахтарів. Продукти горіння у гірничі виробки не потрапили. За годину пожежу було ліквідовано та відновлено електропостачання шахти.

Зараз без електропостачання частково лишаються споживачі у Донецькій, Харківській, Херсонській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській областях.

На Донеччині за минулу добу внаслідок бойових дій  вимикалося світло у понад 9 тисяч абонентів. Проводяться ремонтні роботи.

На Харківщині внаслідок обстрілу є пошкодження ліній електропередачі. Триває розмінування територій енергетичних об’єктів із залученням саперів та спецтехніки.

На Чернігівщині внаслідок обстрілу відключилася повітряна лінія. Без світла залишилися понад 200 споживачів.

Загалом за добу енергетики заживили майже 27 тисяч споживачів

Разом з тим з планового ремонту вийшов в роботу блок однієї з ТЕЦ. Він додасть до енергосистеми додаткові 250 МВт потужності. Також на одній з ТЕС енергоблок було виведено у короткостроковий аварійний ремонт.

«Енергогенеруючі потужності працюють у штатному режимі. Запасів вугілля та мазуту на складах достатньо для безперебійної роботи станцій. Обсяг виробленої електроенергії достатній для повного забезпечення потреб споживачів та промисловості», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 листопада російські агресори пошкодили газову інфраструктуру у двох областях України. Були відключені абоненти.

Джерело