Росіяни четверту добу атакують Авдіївку: Лізуть, як таргани, дуже багато — Події

Росіяни четверту добу атакують Авдіївку: Лізуть, як таргани, дуже багато - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

Російські війська не припиняють обстріли Авдіївки, намагаючись  наступаючи на неї четвертий день поспіль. В місті призупинено постачання гуманітарної допомоги та продуктів, розповів начальника Авдіївської міської військової адміністрації Віталія Барабаша в ефірі національного телемарафону Єдині новини.

— Активно працює авіація… По Авдіївці — ніч дуже гаряча була. Декілька авіаракетних ударів було по місту… Десятки за ніч по самому місту, — зазначив представник адміністрації, якого цитує РБК-Україна.

Він додав, що ЗСУ під час інтенсивних боїв відстоюють свої позиції та відбивають атаки ворога. Бої тривають як у формі стрілецьких сутичок, так і артилерійських обстрілів, і російські війська використовують усі можливі засоби.

Барабаш наголосив, що ворожі штурми не припиняються «ні вдень, ні вночі», і росіяни «лізуть, як таргани, дуже багато».

Ворожість відбувається не тільки в межах міста Авдіївка, але й впливає на сусідні населені пункти. Окупанти атакують не лише населені пункти на передовій, але і ті, що знаходяться вдалеку від лінії фронту. Гуманітарна ситуація погіршується, і люди опиняються під загрозою.

Російські війська намагаються оточити місто Авдіївка, і вони активно просуваються від півночі та півдня, застосовуючи бронетехніку та призовні загони. Українські війська залишають свої позиції і відстоюються, надіємося, що вони зможуть витримати цей тиск.

Джерело