Росіяни обстріляли Сумщину, троє людей загинуло — Події

Росіяни обстріляли Сумщину, троє людей загинуло - Події

Фото: t.me/Sumy_news_ODA

У понеділок, 29 січня, вдень росіяни обстріляли з мінометів та РСЗВ селище Зноб-Новогордське Шосткинського району. Зафіксовано щонайменше 20 вибухів. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Внаслідок обстрілу, попередньо, відомо про двох загиблих. Ще двох людей поранили. На жаль, один із постраждалих через важкі травми помер по дорозі до лікарні.

Також пошкоджено шість приватних житлових будинків, господарчу споруду, літню кухню, приватний автомобіль, відділення «Нової пошти», промислове підприємство, магазин, лінію електропередач. На місці працюють всі необхідні служби. Надається допомога місцевим жителям.

У п’ятикілометровій зоні на Сумщині триває добровільна евакуація населення. Жителям небезпечних районів допомагають виїхати у більш  безпечні. Детально про всі аспекти евакуації можна дізнатись у старост та керівників громад, районних військових адміністрацій. Евакуація допомагає зберегти життя.

У п’ятницю, 26 січня, у лікарні помер один із постраждалих під час ракетного удару по київському спорткомплексу «Локомотив» 23 січня.  Армія РФ вбила останнього мешканця села Степок на Сумщині. Тіло 60-річного Олександра Миколайовича знайшли 24 січня.
Джерело