Росіяни посилили атаки дронів на півдні, щоб розвідати систему ППО — Події

Росіяни посилили атаки дронів на півдні, щоб розвідати систему ППО - Події

Фото: детектор.носія

Російські загарбники знову посилили атаки ударними безпілотниками у південних областях України. Таким чином військові країни-терориста намагаються розвідати схему нашої протиповітряної оборони, заявила речник Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

— Ворог намагається розвідати схему української протиповітряної оборони, протидіяти їй та виснажувати. Це допоможе окупантам досягти мети та вразити інфраструктуру. Щодо того, якою кількістю озброєння вони це роблять, — щоразу вона може бути різною, але у будь-якому випадку ми готові до відбиття масованості цих атак, — сказала Гуменюк.

Крім того, спікер зазначила, що у зв’язку з успішним знищенням ракетного катера «Івановець» та посиленням шторму російський флот не може відновити повноцінну присутність у морі. Тому їм не вдається безпечно проводити розвідку, що позначається на масованих атаках з півдня. Останні два дні це до п’яти одиниць, додала Гуменюк.

У ніч проти 9 лютого російські загарбники випустили по Україні 16 ударних дронів типу «Шахед». Наша протиповітряна оборона збила 10 безпілотників. ППО працювала у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях. У ніч проти 8 лютого РФ атакувала Україну понад 5 годин. Сили ППО знищили 10 дронів: 5 – на Одещині, 3 – на Миколаївщині, 2 – на Вінниччині. Але влучання уникнути не вдалося.
Джерело