Росіяни штурмують Часів Яр і намагаються просунутися до Куп’янська — ОСУВ «Хортиця» — Події

Росіяни штурмують Часів Яр і намагаються просунутися до Куп'янська - ОСУВ «Хортиця» - Події

Ситуація навколо пункту Часів Яр у Бахмутському районі залишається дуже складною. Росіяни продовжують штурмувати та знищувати місто. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин.

– Наразі ситуація контролюється Силами оборони. Вона складна, тривають бої, ворог не залишає спроб захопити це місто, воно продовжує знищувати як Часів Яр, так і навколишні населені пункти, — повідомив Волошин, додавши, що ворог намагається знайти панівні висоти, на яких стоїть місто.

Він також зазначив, що на Куп’янському напрямі основні зусилля ворога зосереджені у районі селищ Стельмахівка та Берестове. На цьому напрямі наші воїни відбили на початок доби 14 ворожих атак. Ворог мав приватний успіх, але діями наших підрозділів було зупинено. Однак окупанти підтягують особовий склад, боєкомплекти та техніку і регулярно завдають артилерійських та мінометних ударів по населених пунктах. Він наголосив, що дії ворога свідчать про наміри просуватися у бік Куп’янська та навколишніх сіл.

Часів Яр знаходиться в Бахмутському районі Донецької області. Російські окупанти вже давно намагаються захопити пункт або оминути його з флангів. Раніше у ЗСУ показали, що через постійні російські атаки від Часового Яру мало що залишилося.
Джерело