Росіяни скинули з БПЛА на жителя Берислава вибухівку — Події

Росіяни скинули з БПЛА на жителя Берислава вибухівку  - Події

Фото: hilfe-ua.de

На Херсонщині окупаційні сили РФ використовують безпілотники для терору мирних мешканців. Житель міста Берислав став жертвою атаки російських дронів. Про це повідомила Херсонська обласна військова адміністрація.

— Вранці 45-річний чоловік, коли повертався додому з магазину, зазнав атаки- з безпілотника було скинуто вибуховий предмет російською армією, — йдеться у повідомленні.

Чоловік отримав вибухову травму, поранення ноги та перелом руки. Його негайно госпіталізували для надання медичної допомоги.

23 листопада під час обстрілів Берислава на Херсонщині безпілотник окупантів атакував велосипедиста, 70-річний чоловік отримав смертельні поранення. У Чорнобаївці загинули чоловік та жінка, четверо осіб були поранені під час масованого обстрілу касетними снарядами. Пошкоджено житлові будинки та господарські споруди.

Ситуація з обстрілом правого берега Херсонської області залишається напруженою. Тим часом Збройні сили України значно зміцнили свої позиції на лівому березі Херсонської області, здійснивши низку успішних операцій.

Джерело