Росіяни відмовляються воювати на Запоріжжі через значні втрати — Події

Росіяни відмовляються воювати на Запоріжжі через значні втрати - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські окупанти зазнають значних втрат на фронті у Запорізькій області. Тому все більше ворожих військових відмовляються виконувати бойові завдання. Про це повідомляє Facebook Генерального штабу ЗСУ.

— На тлі успішних бойових дій Сил оборони України та через значні втрати противника у живій силі, у підрозділах російських окупаційних військ збільшилася кількість відмов від участі у бойових діях. Зокрема, в районі населеного пункту Розівки Запорізької області близько 20 російських військових відмовилися виконувати бойові завдання на передових позиціях. Після цього вони взяті під варту та переміщені до будівлі Розівського районного суду, — розповіли у штабі.

Українські військові активно ведуть контрнаступ відразу на трьох напрямках – Мелітопольському, Бахмутському та Бердянському. За даними спікера Східного угруповання військ Сергія Череватого, ЗСУ просунулися більш ніж на кілометр на Бахмутському напрямку за останню добу. Вже відомо про звільнення 9 населених пунктів у Донецькій та Запорізькій областях, а також окупованих територій із 2014 року.

Джерело