Росіяни викрадають пам’ятники з могил на Луганщині — ОВА

Росіяни викрадають пам'ятники з могил на Луганщині - ОВА

Російські загарбники продовжують терор місцевих жителів

На крадені з кладовищ плити наносять прізвища та імена вбитих загарбників. Це втричі дешевше, ніж замовляти новий пам’ятник.

Російські військові продовжують викрадати жителів Луганської області, яких підозрюють у допомозі Збройним силам України. Про це йдеться у повідомленні Луганської обласної військової адміністрації у Telegram.

«Не припиняються випадки насильницького викрадення цивільного населення російськими загарбниками. Зокрема, у Старобільську вони проводять обшуки місць проживання громадян, яких підозрюють у підтримці України, та вивозять людей у невідомому напрямку — без повернення», — розповіли в ОВА.

Також окупанти розкрадають українське майно. Зокрема, у Чмирівці у дитячому садку росіяни демонтували та вивезли частинами у невідомому напрямку котельню.

«Однак, де цинізм зашкалює, то це на Попаснянщині. Там окупанти знімають кам’яні пам’ятники з могил на цвинтарях, везуть їх до Кадіївки, де перешліфовують написи. На крадені з кладовищ плити наносять прізвища та імена вбитих загарбників. Тому що це більш ніж утричі дешевше, ніж замовляти новий пам’ятник», — повідомили в ОВА.

Раніше повідомлялося, що, незважаючи на ротації російських працівників різних сфер на тимчасово окуповані території України, окупантам починає бракувати фахівців середньої ланки.

Окупанти продовжують примусову паспортизацію на Запоріжжі

Джерело