Росіяни викрадають українських дітей до Росії під виглядом їхнього «лікування» — Події

Росіяни викрадають українських дітей до Росії під виглядом їхнього "лікування" - Події

Фото: t.me/dmytro_lubinetzs

Російські окупанти незаконно депортують українських дітей під виглядом нібито «лікування». Міжнародна спільнота має відреагувати та посилити тиск на ворога. Про це пише Telegram-канал уповноваженого Верховної ради з прав людини Дмитра Лубінця.

— Російські окупанти викрадають дітей із Херсонської області, відправляючи їх на Далекий Схід, та з Енергодару — до Криму під виглядом «евакуації». У рамках здійснення парламентського контролю за дотриманням прав і свобод людини та громадянина, зокрема дітей, надіслали листи до Херсонської та Запорізької обласних військових адміністрацій з проханням з’ясувати зазначену інформацію, — пише Лубинець.

Водночас росіяни продовжують проводити в окупації так звані «профілактичні медичні огляди», після яких незаконно депортують дітей під виглядом «лікування». Омбудсмен підкреслив, що підтримка міжнародної спільноти є вкрай важливою, тому Україна розраховує на посилення санкцій проти винних у депортації українських дітей в 11-му санкційному пакеті, неформальне обговорення якого вже розпочали Єврокомісія та офіційні представники країн-членів ЄС.

Джерело