Росіяни визнали знищення Попасної — ОВА

Росіяни визнали знищення Попасної - ОВА

Фото: Украинская правда До війни у Попасній проживало близько 20 тисяч осіб

Раніше росіяни говорили про недоцільність відбудови міста, а тепер своє рішення вони закріпили на «законодавчому рівні».

Російські загарбники на «офіційному рівні» визнали повне знищення міста Попасна у Луганській області. Про це повідомила Луганська обласна військова адміністрація у четвер, 16 березня.

«У так званій «ЛНР» введено в дію «закони» «Про адміністративно-територіальний устрій» та «Про утворення на території «ЛНР» міських та муніципальних округів». Зокрема, прийнято 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). У переліку немає Попасної», — йдеться у повідомленні.

В ОВА наголосили, що якщо раніше росіяни лише говорили про недоцільність відновлення міста, яке самі й зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на «законодавчому рівні».

«Населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам. Можна вважати, що хоча б одну свою обіцянку росіяни виконали», — резюмувала влада Луганщини.

Як відомо, 8 травня 2022 року ЗСУ відступили від Попасної після запеклих боїв. Це місто було повністю зруйноване. До війни у ньому проживало близько 20 тисяч людей. Кількість загиблих мирних жителів досі не встановлено.

Джерело