Росіяни закріпилися в частині Очеретиного, але бої продовжуються, — ВСУ — Події

Росіяни закріпилися в частині Очеретиного, але бої продовжуються, - ВСУ - Події

Фото: t.me/ab3army

Російські війська закріпилися у частині селища Очеретине Донецької області. При цьому пункт не перебуває під їхнім контролем, там точаться важкі бої. Про це розповів представник угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин в ефірі телемарафону.

— Ворогу вдалося прорватися та закріпитися у певній частині Очеретино. З нашого боку вживаються всі заходи для стабілізації обстановки на Авдіївському напрямі та повернення контролю над Очеретиним. З цією метою запроваджено додаткові сили та засоби із резерву, — сказав спікер.

Тим часом аналітичний проект DeepState повідомив про захоплення окупантами села Бердичі на південь від Очеретино. Бої на захід від Бердичів продовжуються. Сили оборони ведуть ар’єргардні бої. Утримувати лінію зіткнення у нинішньому вигляді неможливо, тож відхід із північних околиць села є вимушеним заходом. Але найголовніше – це збереження особового складу, зазначають аналітики.

Раніше російські «військори» стверджували, що українські війська нібито відійшли з Очеретиного до Архангельського (на північний схід від Очеретиного та на північний захід від Авдіївки). Володін спростував цю інформацію. За його словами, в районі села Очеретине Покровського району тривають тяжкі бої. Заяви російських пропагандистів про відхід ЗСУ із цього пункту не відповідає дійсності. Незважаючи на те, що українські війська не контролюють третину його території, вона перебуває під постійним вогневим контролем.
Джерело