Російська ДРГ проникла на Сумщину та розстріляла двох людей — Події

Російська ДРГ проникла на Сумщину та розстріляла двох людей  - Події

Фото: t.me/DIUkraine

Рано-вранці в суботу, 27 січня, російська диверсійно-розвідувальна група проникла на територію Сумської області. Російські терористи розстріляли брата та сестру із села Андріївка. Про це повідомила обласна військова адміністрація (ОВА).

— Сьогодні вранці ворожа розвідувально-диверсійна група жорстоко та цинічно розстріляла брата та сестру з Хотинського громади. Їхній будинок знаходиться у селі Андріївка, розташованому у 5-кілометровій прикордонній зоні, — розповіли в обладміністрації.

Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх вкотре після цієї трагедії звернувся до мешканців 5-кілометрової зони із проханням про евакуацію. Цей процес триває не перший місяць, допомога надається на кожному етапі. російські терористи продовжують убивати мирне населення. Евакуювавшись із небезпечних територій, ви збережете своє життя», — сказав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Російські окупанти не залишають спроб проникнути територію Чернігівської та Сумської областей. Прикордонники пояснювали, що ворожі ДРГ намагаються виявили розташування військових, а також мінування території. В кінці грудня через регулярний обстріл росіян Сумської області з 19 населених пунктів було евакуйовано всіх жителів. 
Джерело