Російська ракета влучила поруч з інтернатом у Харкові — Події

Російська ракета влучила поруч з інтернатом у Харкові - Події

Фото: t.me/synegubov

Зранку 15 березня РФ атакувала Харків. Вибух пролунав близько 10:15. Інформацію про атаку вже підтвердив очільник Харківщини Олег Синєгубов.

— Увага! Жителі Харкова і області, окупанти знову завдають ударів! Не ігноруйте сигналів тривоги. Залишайтеся в укриттях! – написав він.

Пізніше Синєгубов додав, що РФ вкотре вдарила по цивільній інфраструктурі міста. Попередньо, без постраждалих. На місці працюють екстрені служби. Масштаби руйнувань уточнюються.

Мер міста Ігор Терехов в свою чергу повідомив, що в районі місця прильоту — жодного військового чи інфраструктурного об‘єкту. Тільки житлові будинки та міська інфраструктура.

— В будинках навколо повибивало шибки. Про жертв та постраждалих інформації не надходило, — наголосив він. 

В ефірі телемарафону міський голова також повідомив, що під час обстрілу постраждали житловий будинок та харківський інтернет.

– Підопічних у інтернаті не було, були працівники закладу, але ніхто не постраждав. Нині руйнування прибираємо. Цей інтернат обслуговував людей із певними життєвими труднощами, – сказав Терехов.

Напередодні російські війська масовано обстрілювала прикордонні населені пункти Харківського, Чугуївського та Куп’янського районів області. Одним з найбільш обстрілюваних міст став Вовчанськ. 

Джерело