Російські добровольці анонсували удари по Курську та Бєлгороду і закликали жителів евакуюватися — Події

Російські добровольці анонсували удари по Курську та Бєлгороду і закликали жителів евакуюватися - Події

Бійці Легіону «Свобода Росії», російського добровольчого корпусу та Сибірського батальйону зробили спільну заяву щодо планів атакувати та знищувати військові позиції у Курській та Бєлгородській областях. Місцевих жителів закликали евакуюватися.

— Ми звертаємося до наших співгромадян: жителів міста Бєлгород, чиновників Бєлгородської адміністрації та всіх тих, хто нас чує. Путінські вбивці завдають масованих ударів по мирних українських містах, виставляючи свої позиції між вашими будинками, школами ваших дітей та держустановами. Щодня десятки простих невинних українців (здебільшого жінок та дітей) гинуть від обстрілів із Бєлгорода. Обстріл України з території Бєлгорода має бути припинено! — написали бійці.

У зв’язку з цим вони анонсували удари по військових позиціях РФ, які розміщені в Бєлгороді. Представники збройних формувань закликали мирних жителів «негайно покинути міста», а місцеву владу — «почати евакуацію з міст Курщини та Бєлгородщини».

— Щоб уникнути жертв серед цивільного населення, ми закликаємо всіх негайно покинути місто. Місцева влада, ми закликаємо зберігати людські життя та розпочати евакуацію з міст Курщини та Бєлгородщини, — додали добровольці.

Напередодні РДК, легіон «Свобода Росії» та Сибірський батальйон заявили про те, що зайшли до Курської та Білгородської областей Росії. У травні 2023 добровольці провели у Білгородській області рейди, метою яких було «створення демілітаризованої області між Росією та Україною, знищення силовиків, що служать путінському режиму». 
Джерело