Російські війська вперше атакували Харків фугасними авіабомбами ФАБ-500 — Події

Російські війська вперше атакували Харків фугасними авіабомбами ФАБ-500 - Події

Фото: t.me/ihor_terekhov

У четвер, 27 червня, російські терористи вкотре завдали авіаудару по Харкову. При цьому вперше ворог застосував під час обстрілу міста ФАБ-500 (фугасна авіаційна бомба). Про це повідомляє Telegram-канал Харківської обласної прокуратури.

— Встановлено, що сьогодні російські військові вперше для удару по Харкову використали ФАБ-500 із УМПК. На місці працюють прокурори та слідчі поліції з метою фіксації воєнних злочинів. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 КК України, – зазначили правоохоронці.

Як уточнили у прокуратурі, влучання було у Київському районі міста. Встановлено, що удари було здійснено із населеного пункту Майський Бєлгородської області Росії. Внаслідок обстрілу пошкоджено три приватні будинки, приміщення вищого навчального закладу та приміщення Державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС). Станом на сьогодні відомо про чотирьох постраждалих.

27 червня голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок удару по Харкові постраждали чотири особи, пошкоджено приватні будинки та виш. Один чоловік отримав вибухове поранення з пошкодженням нижніх кінцівок, у жінки та ще двох людей – гостра реакція на стрес. 22 червня удар Росії по Харкову забрав життя трьох людей.
Джерело