Розлучення Каменських і Потапа: співачка розставила всі крапки в питанні їхніх стосунків

Настя уперше прокоментувала чутки про розлучення.

Понад рік в мережі циркулюють чутки про ймовірне розлучення Потапа та Каменських. Настя вперше прокоментувала їх та пояснила, чи справді вони розірвали стосунки, інформує Ukr.Media.

З часом чутки про розрив зіркової пари лише посилюються. У відповідь самі знаменитості прагнуть спростувати інформацію, вітаючи один одного в соцмережах і викладаючи архівні знімки Але шанувальники не вірять у це. Відомо, що парочка навіть не мешкає разом. Каменських мешкала в Мексиці, а зараз тимчасово повернулася до України. Потап прожив у кількох європейських країнах, але останнім часом осів у Болгарії. З іншого боку, подружжю приписують романи на стороні. Каменських відмовляється обговорювати можливі зради чоловіка, але вирішила раз і назавжди прояснити ситуацію з розлученням. Вона наголосила, що у них у шлюбі все гаразд і, якщо вона зважиться на розлучення, то сама про це всіх повідомить.

«Я багаторазово розставляла усі крапки над «і». Дивно, що продовжують писати про наше розставання, коли я говорю: «Ми не розлучилися, не розлучаємося і подібних заяв не робили». Не було нічого, що могло б змусити думати про розрив. Я не розлучаюся. І якщо я зважуся на це, повірте, я сама вам про це повідомлю. Цю новину нікому не віддам», — зауважила співачка.

Джерело