Розстріл поліцейських: ЗСУ підтвердили, що на відео військові

Розстріл поліцейських: ЗСУ підтвердили, що на відео військові

Фото: Скріншот Ймовірні підозрювані у розстрілі поліцейських

Командування Сухопутних військ обіцяє надати максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні у вбивстві поліцейського.

На відео, яке зняте з бодікамери поліцейського після розстрілу патруля у Вінницькій області у ніч на 20 квітня, присутні військові однієї з частин ЗСУ. Про це повідомили Сухопутні війська ЗСУ у Facebook в суботу.

«Схиляємо голови в жалобі разом з працівниками Національної поліції України, які з нами виконують завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Україну. Це непоправна втрата, винні у цьому злочині повинні понести найсуворіше покарання. На відео, яке поширюється в медіа, присутні військовослужбовці однієї із військових частин Сухопутних військ Збройних сил», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що командування Сухопутних військ надасть максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні у вбивстві поліцейського.

У свою чергу Сили оборони півдня України повідомили, що підозрювані у вчиненні злочину особи, вже понад рік не мають відношення до 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу.

Нагадаємо, напередодні у Гайсинському районі Вінниччини працівники поліції зупинили для перевірки автомобіль. В машині були двоє чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський Максим Зарецький, його напарник поранений.

Пізніше з’явилося відео із бодікамери поліцейського, на якому знято інцидент. А Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону почала перевіряти причетність двох військовослужбовців до вбивства поліцейського.

Джерело