Румунські прикордонники знайшли у Тисі ще одне тіло чоловіка — Події

Румунські прикордонники знайшли у Тисі ще одне тіло чоловіка - Події

Румунські прикордонники виявили у річці Тиса ще одного потопельника. Тіло було з ознаками довготривалого перебування у воді. Особу загиблого встановлюють. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Прикордонники зазначили, що це вже 30-й смертельний випадок, зафіксований під час спроби перетину кордону через Тису. Застерігають чоловіків, які таким чином намагаються уникнути мобілізації, що це вкрай небезпечний спосіб.

Впродовж дня 6 травня у річці Тиса, що на Закарпатті, виявили шість тіл потопельників. Усі загиблі, ймовірно, намагалися незаконно перетнути кордон із Румунією. Журналісти Коротко про розповідали про секрети річки Тиса. Зокрема, чому там найчастіше трапляються трагедії та чому її називають «річкою-вбивцею». Раніше у Держприкордонслужбі повідомляли, що на березі річки Тиса знову виявили тіло чоловіка. Загиблим є чоловік середнього віку з ознаками довготривалого перебування у воді. Документів при ньому не знайшли. Тіло чоловіка виявили румунські прикордонники зі свого боку кордону та повідомили військовослужбовців відділу прикордонної служби «Тячів» у Закарпатській області.

Джерело