Руслана Лижичко образилася на організаторів конкурсу «Євробаченні-2023»

Організатори міжнародного конкурсу дуже образили Руслану.

До початку «Євробачення-2023» залишилося менше місяця. Як відомо, цьогорічний захід відбудеться у Ліверпулі, інформує Ukr.Media.

Багатьох українських артистів, які раніше представляли нашу країну на Євробаченні, запросили виступити на події. Проте співачки Руслани, яка з піснею «Wild Dances» принесла Україні перемогу на «Євробаченні» у 2004 році, не було у цьому списку. Варто зазначити, що Руслана була першою, хто переміг від нашої країни на музичному конкурсі.

Руслана розповіла на своїй сторінці у Facebook, що дуже образилася на організаторів конкурсу через те, що її не запросили виступити у Ліверпулі:

«У мене запитують, чи я стоятиму на сцені «Євробачення», яке проходитиме від імені України і проходитиме в Ліверпулі. Я не знаю цього. Станом на сьогодні не маю жодної офіційної пропозиції від організаторів. Мій виступ не планується ні у фіналі, ні у півфіналах».

Вона також заявила, що більше не коментуватиме ситуацію і звернулася до своїх шанувальників за порадою, чи варто їй далі чекати на запрошення виступити на «Євробаченні», або відмовитися від пропозиції, якщо така таки надійде.

Джерело