Селена Гомес настільки швидко погладшала, що папараці відмовлялися вірити, що перед ними зірка

Зірка все одно виглядає дуже привабливо.

Вага зірки часто змінювалася на тлі проблем зі здоров'ям, але, навіть незважаючи на цей факт, їй доводиться стикатися з критикою, інформує Ukr.Media.

Папараці підстерегли 29-річну співачку в Лос-Анджелесі, коли вона вирушила на обід. Селена Гомес одягла укорочений світшот, який оголював її живіт, і широкі чорні штани. Зірка розпустила довгі локони і спантеличено дивилася по сторонах.

Знімки швидко розлетілися мережею, і користувачі відразу стали обговорювати, що дівчина додала у вазі. У зірки знову з'явилися щічки і округлий животик.

Однак якщо одні користувачі вирішили, що Селена гідна критики через набрані кілограми, то інші тут же стали на її захист. Фанати писали, що зміни в зовнішності могли відбутися на тлі хвороби і що зірка все одно виглядає дуже привабливо і заслуговує підтримки.

  • "Схоже, це через хворобу"
  • "І все ще така красива"
  • "Люди називають Селену Гомес товстою, коли вона виглядає так… Той факт, що суспільство змусило людей повірити, що це товста, — найсумніша річ на світі. Вона здорова, щаслива і прекрасна"

Селена Гомес — американська співачка і актриса, колишня кохана Джастіна Бібера. У дівчини спостерігалися серйозні проблеми зі здоров'ям. У тому числі вона боролася з вовчаком, перенесла пересадку нирки і страждала біполярним розладом.

Джерело