Сестри разом з Кім Кардаш’ян зробили фото у чорних бікіні

Кім Кардаш'ян запостила пляжне фото із сестрами Кортні та Хлоєю.

Популярна американська телезірка та підприємниця Кім Кардаш'ян звернулася публічно до своєї старшої сестри Кортні Кардаш'ян, привітавши її з днем народження на своїй сторінці в Інстаграм. Кортні виповнилося 45 років у четвер, 18 квітня. З цієї нагоди Кім опублікувала знімок, на якому вона разом з іменинницею та їхньою молодшою ​​сестрою Хлоєю позують на березі океану у чорних купальниках без макіяжу. Ймовірно, це сімейне фото було зроблене під час недавнього відпочинку на островах Теркс та Кайкос, інформує Ukr.Media.

Варто зазначити, що Кортні стала матір'ю вчетверте півроку тому. Хоча підприємниця раніше зазначала, що ще не повернулася до своєї попередньої форми, вона не соромиться демонструвати своє тіло на камеру.

«З днем народження, королево Кортні Кардаш'ян. Немає нікого на цій планеті, з ким я проводила би більше часу і не мала би тих самих спогадів, пов'язаних із дитинством, ніж ми з тобою. Спільна кімната, друзі, машини та наше спільне життя протягом чотирьох десятиліть було найчарівнішою подорожжю, коли ти поруч зі мною. Я люблю тебе і не можу дочекатися ще 45 років разом! Я буду особливо цінувати цю останню сестринську поїздку, де всі наші діти влаштовували танцювальні вечірки, поки не втратили свідомість, як це робили всі ми, коли виростали! Вітаю тебе сьогодні і вічно вдячна за те, що ти завжди даєш найкращі поради, які тільки може дати сестра!», — написала під фото Кім.

Джерело