Шахраї на дорогах: як не стати жертвою

Іноді на дорозі можна зустріти шахраїв, які можуть провернути аферу під час руху. Дізнайтеся, які найпоширеніші автопідстави, і як від них захиститися.

Найпоширеніші автопідстави

№1. Водій їде в лівій смузі, а ззаду до нього під'їжджає автомобіль, і починає моргати фарами, змушуючи автовласника поступитися дорогою. Жертва починає перебудовуватися в правий ряд, не помічаючи друге авто, яке знаходиться в «сліпій зоні». Відбувається зіткнення, в якому винен той, хто уступав дорогу, інформує Ukr.Media.

№2. Під час руху в лівому ряду, раптово жертву обганяє авто, і різко гальмує. Природно, водій не встигає піти від зіткнення, і врізається в задній бампер афериста. Згідно з правилами дорожнього руху потрібно дотримуватися дистанції, і розраховувати гальмівний шлях, тому винен завжди той, хто ззаду. Таким чином шахраї можуть отримати компенсацію від страхової.

№3. Підстава відбувається на парковці. Аферисти знімають задній правий ковпак з колеса, і роблять пару подряпин над крилом. Природно, пошкодження на їх авто теж є. Коли власник автомобіля сідає за кермо, то він може і не помітити пошкодження і зниклий ковпак. Після, водій-жертва виїжджає на дорогу, в потоці його наздоганяють шахраї, показуючи ковпак, і просять зупинитися. Коли водій виходить, то йому доводять, що він пошкодив машину-шахрая.

На жаль, це тільки мала частина всіх автопідстав. Тому, сумлінним водіям потрібно бути готовими до таких ситуацій, і знати, як правильно вчинити, аби не стати жертвою.

Як уберегтися під час афери

Найперше, що повинен зробити водій-жертва — це наполягати на виклик поліції, і залишатися на місці пригоди. Після, необхідно постаратися зробити фотофіксацію аварії. Також, корисним буде знайти свідків. Але, як показує практика, вже після виклику поліції шахраї починають відступати від свого плану.

Джерело