Шмигаль обговорив зі спецпредставницею США посилення економічної стійкості України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив посилення економічної стійкості України під час онлайн-зустрічі зі спецпредставницею США з питань економічного відновлення Пенні Пріцкер.

Про це він повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ. 

“Посилення економічної стійкості України обговорили під час онлайн-зустрічі зі спецпредставницею США з питань економічного відновлення Пенні Пріцкер”, — написав очільник уряду. 

Шмигаль зауважив, що разом з урядовою командою уже працює над реалізацією домовленостей, що досягнуті Президентом України Володимиром Зеленським у США під час зустрічі з Президентом Джо Байденом.

Також він поінформував, що під час онлайн-зустрічі сторони торкнулися проєктів, започаткованих на оборонній конференції, зокрема спільні виробництва. На його переконання, це сприятиме посиленню нашої обороноздатності.

Прем'єр-міністр розповів про роботу над міжнародним компенсаційним механізмом. 

“Росія має заплатити за руйнування, завдані нашій країні, своїми активами”, — наголосив він. 

Крім того, Шмигаль і Пріцкер обговорили точки зростання економіки, розширення експорту, інфраструктурні проєкти, інвестиції в чисту енергетику, зокрема будівництво нових атомних блоків та гідроелектростанцій. 

“Україна рухається шляхом реформ. Це дозволяє змінюватися навіть під час війни та наближає нашу перемогу. Вдячний США за незмінно високий рівень підтримки України”, — підкреслив Прем'єр-міністр. 

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна разом з міжнародними партнерами займається підготовкою аналітичних даних щодо всіх реформаторських зобов’язань, які взяла на себе.

Фото: Телеграм Дениса Шмигаля

Джерело