Шмигаль перевірив фортифікації на Волині

Шмигаль перевірив фортифікації на Волині

Фото: Пресслужба Кабміну Шмигаль заслухав доповідь голови Волинської ОВА

За інформацією очільника області, роботи ведуться у координації з військовими та відповідно до графіку.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з процесом зведення військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд поблизу державно кордону у Волинській області. Про це він повідомив у Telegram в суботу, 27 квітня.

«Працюємо сьогодні на Волині. Ознайомилися з процесом зведення військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд поблизу державного кордону», – написав Шмигаль.

Прем’єр-міністр заслухав доповідь голови ОВА. За інформацією очільника області, роботи ведуться у координації з військовими та відповідно до графіку.

Шмигаль зазначив, що будівництво оборонних споруд та укріплень – один із пріорітетних напрямків держави та частина відповідальності обласних голів.

Очільник уряду нагадав, що загалом на будівництво фортифікацій вже виділено майже 38 млрд гривень. Зокрема, 3,4 млрд передбачені для Волинської області.

Нагадаємо, у січні уряд виділив рекордну суму на оборонні рубежі. Гроші пішли на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, обладнання та систему невибухових загороджень.

Лукашенко пояснив, чому Білорусь не воює проти України

Джерело