Що колір, форма і марка автомобіля можуть розповісти про характер людини

Це може допомогти вам на дорозі, в роботі і в повсякденному житті.

На думку психологів, те, яку машину вибирає людина, допомагає визначити її характер. Це може бути корисно для того, щоб зрозуміти, як може мислити ваш колега, друга половинка, начальник або незнайомець, інформує Ukr.Media.

Знання типу темпераменту людини допомагає краще розуміти його настрій і наміри при розмові. Не варто упускати можливість визначити характер за типом автомобіля, тому що це може допомогти вам на дорозі, в роботі і в повсякденному житті.

Швидкі та повільні машини

Спортивні авто вибирають люди, які не можуть сидіти на місці. Якщо людина на шкоду якості і зручності вибирає швидке авто, то вона непосидюча, дуже динамічна і мінлива сама. Цій людині, швидше за все, подобається подорожувати, знайомитися з новими людьми і відкривати перед собою нові горизонти.

Повільні машини, які дуже спокійні, показують якесь прагнення до спокою і самого власника. Ці люди пунктуальні, зібрані, акуратні, але разом з тим вельми затиснуті. Їм подобається усамітнення, вони легко концентруються на поставлених завданнях, а ще схильні до перфекціонізму.

Марка автомобіля

Є марки, які випускають тільки швидкі авто, але в переважній більшості випадків кожен виробник робить і спокійні, і динамічні машини, тому по марці судити про господаря дуже складно.

Якщо говорити про якісь масові компанії, то, згідно зі статистикою, холериками є ті, хто любить марку BMW. Mercedes частіше вибирають люди спокійні і консервативні. Консерватизм, флегматизм і прагнення до порядку відрізняє також власників Jaguar, Volkswagen. Креативними є власники Peugeot, Opel і Citroen.

Егоїстам і холерикам подобаються такі марки, як Porsche, BMW, Subaru, а ось меланхолікам, а також тим, хто здатний жертвувати своїми інтересами заради інших, частіше до душі доводиться Toyota, Audi, Kia, Hyundai.

Форма кузова

Незграбні машини вибирають зухвалі і впевнені в собі люди, які на негатив відповідають негативом, а на доброту добротою. Вони дуже цінують особистий комфорт і можливість відчувати себе вільними, захищеними. Швидше за все, ці люди женуться за модою, цінують новизну.

Автомобіль з яскраво вираженими округленими формами кузова частіше вибирають консервативні особистості, які звикли дотримуватися правил. Вони бачать світ таким, яким він є, без прикрас. Це товариські люди, які не виборчі — вони вміють в кожному знаходити щось приємне.

Розмір автомобіля

Перше, на що звертають увагу всі без винятку, — розмір машини. Навіть якщо ви не розбираєтеся в автомобілях, багато можна буде зрозуміти про людину за розміром його машини. Існує думка, що особистості, які вважають за краще водити великі машини, мають деякі комплекси, але це абсолютно не так.

Великі машини вибирають люди, які не зациклюються на дрібницях. Це незалежні люди, які прагнуть до самодостатності.

Маленькі машини вибирають акуратні і практичні люди, які не намагаються якось виділиться з натовпу. Можливо, вони дуже сором'язливі.

Седан-ознака того, що людині нічого не хочеться міняти в житті, його все влаштовує.

Універсал подобається тим, хто звик використовувати всі свої можливості по максимуму. Ці люди цінують практичність.

Хетчбеки, як і універсали, подобаються практичним людям, але їх відрізняє більший рівень егоїзму.

Купе — показник цілеспрямованості, імпульсивності, бажання взяти від життя все.

Мінівени вибирають ті, хто думає про інших. Цим людям властиво прагнення до альтруїзму і увазі до дрібниць.

Ціна авто

Ексклюзивні і дорогі автомобілі вибирають ті, хто бажає виділитися. Такі люди схильні до демонстративної поведінки, емоційні.

Якщо людина може собі дозволити яскраву і ексклюзивну машину що запам'ятовується, але віддає перевагу чомусь рядовому, вона не тільки викликає повагу, але і виявляє її сама. Такі люди дуже шанобливі до оточуючих і дуже часто думають про почуття інших. Їм важливий внутрішній світ людини. Це відмінні друзі і вірні другі половинки.

Колір авто

Плавно ми підібралися до головного параметру — кольору. Він може розповісти багато про характер людини.

Червоний колір — це ті, хто звик змагатися, жити в дуже динамічному ритмі. Ці люди люблять брати від життя все. Вони різко реагують на критику, поводяться на дорогах і в житті вкрай зухвало.

Білий колір — це товариські особистості. Їм властива чутливість і високий рівень емпатії.

Чорний колір — цих людей все влаштовує, вони схильні до перфекціонізму в тому числі і в зовнішньому вигляді свого автомобіля. Вони пунктуальні, розвинені інтелектуально і не люблять виділятися з натовпу.

Синій колір — з цими людьми можна поговорити по душах, поспілкуватися на різні теми. Це відмінні друзі, колеги. Їм можна довіряти, у них розвинена інтуїція і почуття відповідальності.

Зелений колір — це дуже енергійні люди, які люблять життя і обожнюють активний відпочинок. Швидше за все, вони займаються спортом, ходять в походи.

Сірий колір — пересічними таких людей не назвеш, тому що вони непередбачувані. В інтелектуальному плані вони універсальні і все схоплюють нальоту.

Жовтий колір — це показник гарного настрою і позитивного характеру. Ця людина — чистий оптиміст.

Помаранчевий колір — перед вам дуже креативна особистість. Це смілива людина, що обожнює авантюри.

Джерело