Що необхідно мати в багажнику авто

Будь-який водій назве 3 необхідні речі, які обов'язково повинні бути присутніми в багажнику.

Чи давно ви робили інспекцію речей, які знаходяться у вас в багажнику? Навіть якщо ви частенько туди заглядаєте, то напевно не завжди наводите порядок. День за днем багажник перетворюється на склад непотрібних речей. Але як тільки на дорозі трапляється непередбачена ситуація або аварія, необхідних елементів може не виявитися. У зв'язку з цим варто провести ревізію наявних в багажнику речей і залишити тільки найпотрібніші. Що саме може стати в нагоді вам в дорозі?

Найнеобхідніше

Будь-який водій назве 3 необхідні речі, які обов'язково повинні бути присутніми в багажнику, інформує Ukr.Media.

Аптечка. В дорозі вона необхідна і може врятувати від серйозних наслідків несподіваного травматизму. У 2010 році вимоги до вмісту аптечки були змінені. Замість ліків акцент був зроблений на засоби для зупинки крові (бинти, джгути, лейкопластир тощо) та реанімації (апарат штучного дихання). Якщо необхідно, водій може покласти інші медичні засоби на свій розсуд.

Запасне колесо. Оскільки прокол шини або пошкодження диска на дорозі не рідкість, запаска ніколи не завадить. Крім колеса, якщо доведеться проводити заміну, потрібні балонний ключ і домкрат. При заміні колеса можуть знадобитися і противідкатні черевики, які запобігають руху автомобіля.

Вогнегасник. При раптових спалахах вогнегасник необхідний передусім. Не варто на ньому економити: купуйте якісний і дорогий, який буде служити не просто атрибутом, а реальним захистом у небезпечних ситуаціях.

Зберігати цей виріб краще не в багажнику, а в салоні. Якщо трапиться біда, подумайте, чи встигнете ви вийти з машини і відкрити багажник? Швидше за все, ні, тому зараз у продажу є спеціальні кріплення для вогнегасників в салон авто: під крісла і на двері.

Потрібні інструменти

Досвідчений водій обов'язково візьме з собою наступні інструменти:

Свічковий ключ. Обов'язково потрібно, якщо на дорозі доведеться замінити свічки запалювання. Не забудьте покласти і додатковий набір свічок: купувати їх на трасі буде ніде.

Набір ключів. Непередбачений ремонт, навіть найбільш незначний, обов'язково зажадає наявності ключів різних розмірностей.

Захопіть з собою як ріжкові, так і накидні ключі, адже ви не знаєте, що може чекати вас в дорозі.

Молоток, пасатижі, набір викруток. Все це потрібно для непередбачених ремонтних робіт. Навіть якщо ви не розбираєтеся в ремонті машин, водій іншого авто, який зреагував на допомогу, зможе скористатися вашими інструментами.

Манометр і автомобільний насос. Манометр потрібен для контролю тиску в шинах. Якщо ви помічаєте, що тиск починає падати, терміново підкачайте. На свій розсуд ви можете придбати ручні, ножні або електричні насоси.

Трос для буксирування. Нерідко трапляються ситуації, коли доводиться витягати свого «побратима» з ями або замету. У зв'язку з цим основна вимога, яка пред'являється до тросу, — це міцність. Він повинен витримувати не менше 10 т.

Щітка-скребок. Якщо ви подорожуєте автомобілем взимку, то неодмінно стикаєтеся з льодом на склові і кузові. Це проблема не тільки зовнішнього вигляду автомобіля, але і безпеки, оскільки лід на шибках обмежує огляд водієві.

Дроти для «прикурювання» двигуна. Якщо акумулятор заглох, його можна зарядити за допомогою так званих «крокодилів». Але робити це потрібно акуратно, щоб не завдати шкоди електриці авто.

Що ще знадобиться в дорозі

Існує ще ряд речей, які неодмінно повинні бути в багажнику:

Ліхтар та світловідбиваючий жилет. Якщо машина заглохне на дорозі вночі, і доведеться ремонтувати, для зручності та власної безпеки потрібно запастися жилетом зі світловідбивними елементами, а також яскравим ліхтариком.

Каністра з бензином, пляшка з дистильованою водою. У дорозі нечасто, але часом трапляються ситуації, коли доводиться міняти рідини і доливати паливо.

Подбайте про наявність в багажнику згаданих елементів, якщо ви любите подорожувати на далекі відстані. Серветки, одноразові рукавички та інші засоби гігієни. Вони допоможуть уникнути брудних рук і плям на одязі під час ремонту.

Складна лопата. Вона знадобиться вам під час зимових подорожей, якщо раптом доведеться розкопуватися зі снігових заметів.

Комплект теплого одягу. Якщо вам потрібно буде довгий час чекати допомоги на дорозі в зимовий час, додатковий одяг стане вам у нагоді.

Перелік найнеобхідніших речей у багажнику кожен водій може продовжити на свій розсуд. Перераховані речі дозволять вам продовжити рух і вибратися з найважчої ситуації.

Джерело