Що обов’язково потрібно забирати з салону автомобіля восени і чому

Сумна пора може завдати чимало проблем.

Салон автомобіля — камера схову. Чого в ньому тільки немає, згодні? Так ось: зі зниженням температури деякі речі краще в машині не залишати. Якщо, звичайно, ви не хочете знайти цілий каскад несподіваних проблем, інформує Ukr.Media.

Вважаємо, що про всілякі гаджети, залишені в салоні з настанням холодів, розповідати не потрібно? Якщо коротко, то морозець досить швидко виведе з ладу улюблений відеореєстратор, радар-детектор та іншу електроніку. Те ж стосується і смартфонів, які ми так часто забуваємо в своїх машинах. Побережіть девайси, а разом з ними і власний гаманець.

Проти різкого зниження температури в бій рвуться закони фізики. Наочно це можна побачити на нешкідливій пляшечці з газованою водою. Настійно не рекомендуємо залишати її в салоні, бо в ході замерзання бульбашки вуглекислого газу створюють "некислий" тиск. Загрожує подібне явище справжнісіньким вибухом. Не менш небезпечним стане забута ємність з вином. При "мінусі" дно у пляшок з жаданим напоєм відривається в мить. І якщо килимки і крісла ви відмиєте досить швидко, то запах ще буде довго радувати вас.

Побутова хімія, шампуні, фарби, порошки, а також консерви і соуси — найлютіші вороги автовласника при перепаді температур. Рідини легко видавлюються з тари, а ті, що знаходяться в упаковці під тиском, і зовсім ризикують рвонути. Тому не варто залишати подібні "небезпеки" в автомобілі навіть на кілька годин. Потім втратите багато більше. Причому не тільки часу, але і грошей.

А ще побережіть ліки, які можуть нашкодити вашому здоров'ю. Звичайно, анальгін з аспірином холод переживуть, але ось всякі мікстури та сиропи — не факт. Навіть якщо вони і не виллються, то свої лікувальні властивості втратити можуть ще як. Зіпсований склад ризикує зробити самопочуття людини гірше, а не навпаки.

Джерело