Що шкварчить під педаллю гальма? Незвичайні звуки в авто завжди турбують водіїв

Які бувають причини шипіння педалі гальма.

Незвичайні звуки в авто завжди турбують водіїв. Так, аналітики вирішили розповісти, які бувають причини шипіння педалі гальма, інформує Ukr.Media.

Велика частина водіїв звертала увагу, що, коли натискають на педаль гальма, з-під неї іноді чути досить незвичайний звук, що нагадує шипіння повітря. Таке звучання у вакуумного підсилювача гальм. Він необхідний для зниження сили натискання на гальма, коли машина сповільнюється.

Характерне шипіння, як правило, можна почути, коли водій натискає на гальмо. Воно вказує на надходження повітря в корпус підсилювача. Це є абсолютно нормальним явищем.

Перевірити роботу вакуумного підсилювача нескладно. Робити це слід на заведеному авто. Якщо на холостому ходу при натисканні на гальмо чути шипіння або якщо педаль продавлюється туго, неполадки в системі можливі. Іноді гумова діафрагма пошкоджується через негерметичність головного гальмівного циліндра.

Також причиною проблем можуть стати поломка зворотного клапана або погане ущільнення вакуумної магістралі. Зазвичай працездатність вакуумника перевіряється наступним чином. Водій натискає на гальмо на незаведеному авто, а потім запускає мотор, не знімаючи ноги з педалі. Відразу після старту двигуна педаль повинна провалитися глибше. При несправному підсилювачі цього не станеться.

 

Джерело: buk24.com.ua