Шольц пообіцяв передати Україні ще один Patriot

Шольц пообіцяв передати Україні ще один Patriot

Фото: Бундесвер Комплекс ППО Patriot

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський після переговорів з з канцлером Німеччини Олафом Шольцом 13 квітня.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом і за результатами переговорів повідомив, що в Німеччині ухвалили рішення передати Україні ще одну систему ППО Patriot.

«Вдячний канцлеру за рішення щодо постачання ще однієї додаткової системи Patriot в Україну та ракет до наявних систем ППО. Дякую, Олафе, за твоє лідерство! Це справжній вияв підтримки України в критичний для нас час. Закликаю всіх інших лідерів держав-партнерів наслідувати цей приклад», — зазначив Зеленський.

Президент також повідомив, що обговорив з Шольцом підготовку до майбутньої конференції з відновлення URC2024 у Берліні, а також підготовку до інавгураційного Саміту миру у Швейцарії в червні.

«Вдячний канцлеру за готовність зробити саміт максимально успішним», — додав Зеленський.

Нагадаємо, журналіст німецького видання Bild Юліан Рьопке заявив, що в України закінчилися ракети до зенітних систем ППО Patriotта Iris-T.  

В Офісі президента України повідомили, що ракети для таких систем ППО, як американська Patriotі німецька Iris-T, поки що не закінчилися в Україні, проте ЗСУ справді відчувають брак критично важливих боєприпасів.

Джерело