Сили оборони вдарили по двох патрульних кораблях РФ типу «Василь Биков» — Події

Сили оборони вдарили по двох патрульних кораблях РФ типу "Василь Биков"   - Події

Фото: Вікіпедія

У четвер, 14 вересня, Сили оборони вдарили по двох ворожих патрульних кораблях проєкту 22160 типу «Василь Биков» у південно-західній частині Чорного моря. Військові вже отримали підтвердження, що їхні удари влучили у ціль. Про це повідомляє Стратком ЗСУ в Telegram.

— Вранці сили оборони завдали удару по двох патрульних кораблях проєкту 22160 типу «Василь Биков» окупаційного флоту Росії у південно-західній частині Чорного моря. Є певні ушкодження, – зазначили військові.

Патрульні кораблі проєкту 22160 типу «Василь Биков» — серія російських патрульних кораблів (корветів) 3-го рангу з керованим ракетним озброєнням ближньої та дальньої морської зони. Перші російські кораблі із застосуванням модульної концепції озброєння призначені для несення патрульної служби з охорони територіальних вод, патрулювання 200-мильної виключної економічної зони у відкритих і закритих морях, припинення контрабандної та піратської діяльності, пошуку й надання допомоги постраждалим при морських катастрофах. У воєнний час використовуються для охорони військово-морських баз та водних районів з метою попередження про напад різних сил і засобів противника.

Вранці 14 вересня російські окупанти розповідали про знищення одразу «п’яти безекіпажних катерів», які, за їхньою версією, намагалися атакувати патрульний корабель Чорноморського флоту країни-агресора. А напередодні у Чорному морі наші герої знищили черговий катер типу КС-701 «Тунець».

Джерело