Сирський готує аудит Збройних сил України — УП

Сирський готує аудит Збройних сил України - УП

Фото: Генштаб ВСУ Сирський готує аудит армії, бо є «ті, хто мав бути на фронті й на ньому не був»

Президент закликав депутатів готувати мобілізаційний законопроєкт та голосувати за проєкти для євроінтеграції України.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський «готує великий аудит» армії. Про це у середу, 21 лютого, пише Українська правда з посиланням на неназваного учасника зустрічі з фракції Слуга Народу.

Вказується, що про майбутню перевірку армії сказав президент України Володимир Зеленський на зустрічі із фракцією. 

«Щодо мобілізації, то президент повідомив, що Сирський готує зараз великий аудит по людях, хто де перебуває, бо виявилося, що багато з тих, хто мав би бути на фронті, на ньому не був. От коли буде аудит — чіткіше зрозуміємо реальний стан справ, а ви, мовляв, поки працюйте з самим законом у Раді», — сказав співрозмовник видання.

Крім того, на зустрічі президент закликав народних депутатів готувати законопроєкт про мобілізацію та голосувати за проєкти для євроінтеграції України.

Зеленський провів першу за час великої війни зустріч зі своєю фракцією Слуга народу. Вона була запланована ще наприкінці 2023 року, але графік глави держави дозволив провести її лише зараз.   Нагадаємо, у грудні 2023 року Володимир Зеленський повідомив, що з боку військових поступила пропозиція додатково мобілізувати 450-500 тисяч людей.

Джерело