Сирський про ситуацію під Бахмутом: лінії оборони росіян пробиті — Події

Сирський про ситуацію під Бахмутом: лінії оборони росіян пробиті  - Події

Фото: https://t.me/militarymediacenter

Українські захисники пробили лінію оборони росіян у районі Бахмута. Нині ворог намагається контратакувати, але безуспішно. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center у Telegram.

— Росіяни не залишають своїх планів відновити наступ на Куп’янському та Лиманському напрямках. Тривають запеклі бої у районі Бахмута. Після втрати минулого тижня населених пунктів Андріївки та Кліщіївки ворог проводить численні контратаки з різних напрямків, безуспішно намагаючись повернути втрачені позиції, — зазначив він.

Сирський уточнив, що ці два населені пункти були важливими елементами оборони ворога, що проходить у районі від Бахмута до Горлівки. Однак у результаті успішних дій наших військ було пробито лінію оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій усі наявні резерви», — зазначив командувач Сухопутних військ.

Він розповів, що українські військові продовжують шлях уперед. Для організації завдань відбулася зустріч із командирами бригад, які зараз перебувають у районі Бахмута. Як додав Сирський, під час роботи він вислухав висновки щодо оцінки обстановки, а також було визначено низку проблемних питань, більшість з яких вирішили на місці. На зустрічі обговорювали подальші дії.

Раніше, 15 вересня стало відомо, що українські захисники звільнили село Андріївка під Бахмутом від російських окупантів. А 18 вересня у Міністерстві оборони України підтвердили деокупацію Кліщіївки. У відомстві уточнили, що лише за тиждень на Бахмутському напрямку від росіян звільнили територію площею 2 квадратні кілометри.

Джерело