Ситуація на східному фронті загострилася, війська РФ йдуть у штурми, — Сирський — Події

Ситуація на східному фронті загострилася, війська РФ йдуть у штурми, - Сирський  - Події

Фото: t.me/osirskiy

Останніми днями ситуація на східному фронті загострилася. Російські окупанти активізували штурми та використовують техніку для атак. Про це повідомляє головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram.

— Обстановка на Східному фронті останніми днями суттєво загострилася. Це пов’язано насамперед зі значною активізацією наступальних дій противника після проведення президентських виборів у Росії. Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами за підтримки бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП, – повідомив Сирський.

За його словами, суха погода сприяє використанню броньованої техніки на фронті. Погода зробила танкодоступною більшість відкритих ділянок. Незважаючи на значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично досягає тактичного успіху, наголосив головнокомандувач.

Сирський перебуває у зоні бойових дій, там він заслухав висновки характер дій противника. Було ухвалено рішення, спрямовані на посилення найбільш проблемних дільниць оборони засобами РЕБ та ППО. Також поповнено запаси дронів усіх типів, протитанкових ракет, переміщено додаткові резерви сил та засобів. Раніше Сирський разом із міністром оборони Умеровим провели телефонну розмову з головою Пентагону Ллойдом Остіном. Вони розповіли про поточну ситуацію та нещодавні атаки Росії на українські міста та громадянську інфраструктуру.
Джерело