Склад боєприпасів у Воронезькій області Росії знищили дрони СБУ — ЗМІ — Події

Склад боєприпасів у Воронезькій області Росії знищили дрони СБУ - ЗМІ - Події

Фото: x.com/ukrpravda

Поразка складу боєприпасів у Воронезькій області відбулася внаслідок спецоперації Служби безпеки України. Атаку наші захисники здійснили за допомогою безпілотників. Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на вірогідні джерела у спецслужбі.

За даними джерела, на складі площею 9 000 квадратних метрів ворог зберігав ракети типу «земля-земля» та «земля-повітря», танкові та артилерійські снаряди, а також ящики з патронами для вогнепальної зброї. Ця зброя потім доставлялася на фронт. Вночі місцеві жителі помітили вибухи та детонацію.

«Найближчим часом зберігається висока ймовірність раптових детонацій на об’єктах російського ВПК, який підтримує війну проти України», — повідомило джерело.

У ніч проти 7 липня у Воронезькій області Росії почалася пожежа складі боєприпасів. Губернатор Олександр Гусєв повідомив, що чергові сили ППО виявили та нібито знищили кілька БПЛА. За його словами, під час падіння «залишків» дронів сталася пожежа на складі в Підгірському районі, що викликало детонацію вибухонебезпечних об’єктів. Постраждалих внаслідок вибухів та пожежі немає, але місцевим жителям повідомили про можливу евакуацію.

20 червня українські безпілотники атакували дві нафтобази та нафтопереробний завод на території Росії. На місцях влучень почалися пожежі. Також безпілотники атакували Афіпський НПЗ у Краснодарському краї РФ. 25 червня українські розвідники вразили склад боєприпасів у Воронезькій області. Так, нашим бійцям вдалося вразити склад загальною площею 3500 квадратних метрів у Ольховатському районі. Тоді на майданчиках зі снарядами виникла пожежа із вибухами.
Джерело