​Суд відправив під варту третього фігуранта «п’яних вечірок» у Києві — Події

​Суд відправив під варту третього фігуранта «п’яних вечірок» у Києві - Події

Фото: facebook.com/watchersdotmedia

​Суд відправив під варту третього фігуранта так званих «п’яних вечірок» — 21-річного Олега Захара із альтернативою застави у 402 тис. грн. Днями його повідомили про підозру в сексуальному насильстві, вчиненому групою осіб. Слухання проходило у закритому режимі, передає Watchers.Media. 

Прокуратура наполягала на триманні Олега Захара під вартою. Адвокат підозрюваного просив повністю відмовити у задоволенні клопотання. Четверо осіб подали заяви про взяття Захара на поруки.

9 лютого після гучного скандалу з вечірками Олег Захар виклав у своєму телеграм-каналі інтерв’ю з адвокатом, щоб «пояснити ситуацію з правового боку». Хлопець розповів, що проходить у справі як свідок, а не як підозрюваний, і не вважає себе у чомусь винним, адже був лише на декількох із вечірок. Захар вважає, що думкою суспільства легко маніпулювати, він не очікував на такий резонанс і буде позиватися до суду через образу честі та гідності.

На початку лютого правоохоронці оголосили про підозру першим двом організаторам «п’яних вечірок» — Андрію Ярині та Ярославу Домбровському. За принизливі знущання з дівчат молодим людям загрожує до 7 років ув’язнення. 

Джерело