Суд залишив Коломойського під арештом

Суд залишив Коломойського під арештом

Фото: Суспільне Наступне засідання у справі Ігоря Коломойсього має відбутися 16 листопада

Захисники Ігоря Коломойського просили суддю змінити запобіжний захід на домашній арешт. Адвокати мотивували це начебто погіршенням здоров’я свого підзахисного.

Шевченківський районний суд Києва залишив під вартою бізнесмена Ігоря Коломойського за результатами засідання у п’ятницю, 10 листопада. Про це повідомило Суспільне у п’ятницю, 10 листопада.

Захисники Коломойського просили суддю змінити запобіжний захід на домашній арешт. Адвокати мотивували це начебто погіршенням здоров’я свого підзахисного. Проте таке клопотання щодо Коломойського було відхилено суддею.

Сам олігарх не коментував представникам ЗМІ рішення суду. Його адвокат Олександр Лисак своєю чергою повідомив, що наступне засідання має відбутися 16 листопада у Київському апеляційному суді.

Нагадаємо, з початку вересня Ігорю Коломойському тричі повідомляли про підозри в шахрайстві та відмиванні коштів. 2 вересня Шевченківський райсуд арештував Коломойського на 60 діб з можливістю внесення рекордної застави, яку потім ще збільшили. Апеляційний суд підтримав таке рішення. А 27 жовтня суд продовжив арешт Коломойського ще на два місяці.

Джерело