Таблетки для «посудомийки» можуть неймовірно виручити водіїв на зимовій дорозі

Лайфхак від сучасних автовласників.

Якщо раніше наші батьки і діди придумували лайфхаки тому, що нічого не було, то сучасні автомобілісти повторюють їх досвід з метою економії і досягнення максимального результату. Хто б міг подумати, що таблетки для посудомийної машини можуть неймовірно виручити при зимовій експлуатації автомобіля, інформує Ukr.Media.

Навіть сучасна автохімія, покликана розтопити скло і нівелювати появу криги на "двірниках" в сильні снігопади та під бризки дорожніх реагентів, зі своїми завданнями не справляється. Замість чистого лобового скла водій бачить перманентну плівку (читайте — нічого не бачить), яка миттєво з'являється на триплексі при їзді зимовою дорогою. Що залишається — перманентно розпорошувати на лобове скло склоомивачу рідину, яку ми навчилися скуповувати тоннами. Однак є спосіб куди ефективніше, а головне — дешевший.

Мова про популярні таблетки для кухонних посудомийних машин. У їх складі — спеціальна сіль, кондиціонер і мийні компоненти, що дозволяють ідеально відмити навіть засохлий, неабияк забруднений посуд. Чому б їх не використовувати для очищення лобового скла в автомобілі? Використовуємо!

Беремо кілька капсул і розчиняємо їх в трьох літрах теплої води, а потім просто змішуємо з наявною "незамерзайкою". Очисні властивості такого розчину поліпшуються в рази. Варто зізнатися, що економії заради отриманий з водою склад можна і не розмішувати з "омивайкою", але після тривалої стоянки на морозі така жижа швидко замерзне. А ось влітку подібний спосіб ще як підійде.

Джерело