Телевізори у Фоксторт: від бюджетних до більш дорогих

Телевізійні приймачі, як і раніше, залишаються затребуваними, а збігом часу їх якість завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують ідеальне відображення відеокартинки та звуку, тільки покращується. Ціни на телевізори залежать від дизайнерського рішення приймача, роздільної здатності та діагоналі екрану, типу використовуваної матриці, апаратно-програмного обладнання та можливостей взаємодії з інформаційними мережами. З урахуванням перелічених факторів вартість телевізорів починається від бюджетної – доступної більшості покупців та суттєво збільшується для приймачів преміум-категорій. До прикладу, ціна на телевізор Samsung в Фокстрот починається десь від 8999 грн.

Вибираємо модель телевізора

Вибір моделі телевізійного приймача багато в чому залежить від особистих переваг покупця та його фінансових можливостей. Бюджетні варіанти приймачів відрізняються невеликими розмірами діагоналі екрану і найчастіше використовують застарілі види матриць. Для середньобюджетних рідкокристалічних телевізорів характерно:

  • демонстрація відеокартинки у режимі Full HD;
  • діагональ екрану має параметри від 32 до 43 дюймів;
  • використання зовнішніх конекторів, на зразок Wi-Fi та функцій Smart TV.

Висока вартість телевізорів преміум-класу обумовлена ​​використанням передових технологій і ноу-хау, завдяки яким телевізійні приймачі:

  • мають збільшені розміри переглядового поля;
  • забезпечені інноваційними матрицями та повним комплектом тюнерів;
  • здатні працювати в режимі голосового асистента, підтримують параметри відеостандартів 4К та 8К, опції HDR+ та режиму Смарт-ТВ.

Найбільш важливим критерієм для телевізійного приймача є якість передачі зображення, у тому числі яскравість, насиченість кольору і контрастність.

Чому покупці обирають «Фокстрот»

В інтернет-магазині «Фокстрот» представлені телевізійні приймачі всіх найвідоміших і найпопулярніших фірм-виробників, включаючи Samsung та LG, Philips та Sony. Вартість телевізорів відповідає оптимальному співвідношенню ціна/якість. Відвідувачі інтернет-магазину можуть скористатися різноманітними варіантами оплати, купуючи телевізори в кредит або з розстроченням платежів на певний період.

Продавці-консультанти надають покупцям безкоштовні консультації щодо технічних параметрів телевізорів, їх функціоналу та відмінних характеристик. Замовити покупку можна в телефонному режимі або на сайті інтернет-магазину, доставлятися по всій території країни.