Тепер Tesla можна відкрити та завести телефоном

Все було добре, поки додаток не зламався.

В автомобілі Tesla можна потрапити не тільки з допомогою звичайного електронного ключа, але і завдяки мобільному телефону. Спеціальний додаток дозволяє розблокувати машину, перебуваючи поруч з нею, а заодно — керувати бортовими системами та отримувати інформацію про рівень заряду акумулятора, інформує Ukr.Media.

Але є одна проблема: якщо додаток недоступний, в електрокар можна і не потрапити. Таке сталося 3 вересня — на скарги автомобілістів у твіттері звернуло увагу видання The Next Web. «Привіт, Tesla. Я люблю свою нову Model 3, але зараз додаток не оновлюється, не пускає мене у свій обліковий запис і повідомляє, що у мене немає машини. Мій автомобіль вже перетворився на цеглу?».

Особливо неприємно повинно бути власникам Tesla Model 3 — виробник настільки впевнений в ефективності мобільного додатку, що поставляє машину без електронного ключа (його можна купити окремо за 150 доларів).

Якщо телефону немає під рукою, можна використовувати ключ-карту — її потрібно прикласти до спеціального місця на кузові. По всій видимості, не всі носять ключ-карту з собою, покладаючись тільки на мобільний додаток. Даремно.

«Побачив ряд скарг про недоступність програми Tesla, а тепер можу підтвердити, що я теж заблокований». На сайті Downdetector, який відстежує збої в різних сервісах, зафіксували понад тисячу скарг. The Next Web зазначає, що проблеми з додатком спостерігалися кілька годин, однак Tesla їх ніяк не прокоментували.

Джерело