Тіна Кароль опублікувала фотографію дорослого сина

Він копія своєї мами.

Популярна українська співачка Тіна Кароль є кумиром для багатьох. На її сторінку в Instagram підписано більше мільйона осіб. Кароль стала більш відвертою і відкритою, вона намагається часто публікувати різні фотографії свого життя, ділитися ними з шанувальниками. Жіночна і випромінює неймовірну енергетику, співачка давно стала прикладом для наслідування, інформує Ukr.Media.

Кароль намагається балувати своїх шанувальників. Вона залишилася аристократичною і харизматичною, але вирішила ще більше відкриватися для свого глядача. Експерименти із зовнішністю, які зараз можна спостерігати щонеділі (Тіна веде танцювальне шоу «Танці з зірками»), показують, наскільки багатогранною може бути виконавиця.

Нещодавно Тіна вирішила показати частинку свого сімейного життя. У сторіс вона виклала знімок свого підрослого сина Веніаміна. Хлопчику зараз десять років, він навчається в Лондоні, ходить там до школи. Із зірковою мамою вони бачаться на канікулах або вихідних. Вони також часто телефонують по відеозв'язку.

На свіжому знімку видно, наскільки дитина схожа на свою маму. До речі, прихильники не раз помічали, що Веніамін — точна копія Тіни.

Джерело