Тіна Кароль про участь на Євробаченні у 2006 році: все обернулося багаторічними боргами

Тіна Кароль поділилася негативним досвідом, пов'язаним із «Євробаченням».

Співачка також прокоментувала, чи вона хоче знову представити Україну на конкурсі, інформує Ukr.Media.

У 2006 р. Тіна представляла Україну на пісенному конкурсі. Однак для співачки ця участь виявилася далеко не приємною. Вона поділилася, що не могла вплинути на вибір номера та пісні, а її виступ був не таким, яким вона хотіла б його бачити. Але це виявилося не найнеприємнішою частиною її досвіду. На той час на неї оформили значний кредит, який вона змушена була виплачувати самостійно протягом кількох років.

«Поїздка на Євробачення була не моєю ідеєю. У мене були продюсери тощо. Ніхто не питав моєї думки, але закулісна сторона участі в «Євробаченні» була для мене дуже важкою. Це був другий рік моєї популярності. Я не усвідомлювала всіх підводних каменів та людської підлості. Взяти участь у національному відборі було лише півсправи. Все, що сталося потім, було тяжко. Я розплачувалась багато років за це. На мене було взято величезний кредит, який я виплачувала багато років», — зізналася вона.

Попри негатив у минулому, співачка не відкидає можливості знову взяти участь у «Євробаченні». Вона натякнула, що у майбутньому може постаратися перемогти у нацвідборі. Тіна наголосила, що за минулі роки вона змінилася і їй є що показати.

"В принципі так. Це крутий драйв та тонус. Я знаю, на що здатна і знаю, що стала іншою. Думаю, у мене ще буде шанс», — додала вона.

Джерело