Тіна Кароль у відвертому інтерв’ю вперше розповіла про проблеми, з якими вона зіткнулася після смерті чоловіка

"Він не хотів йти, він боровся до кінця".

Також співачка розповіла про те, як син пережив втрату батька в YouTube-програмі "Слава +", інформує Ukr.Media.

Зі слів артистки, Веніамін сильно любить тата. У нього хороша пам'ять і він може згадати моменти навіть зі свого раннього дитинства.

«Веня любив батька. У нього пам'ять, що іноді він навіть лякає мене… він може навіть пригадати дитинство. Він добре пам'ятає, що йому говорив тато і якісь загальні приколи. І взагалі він його копія, якщо чесно», — каже співачка.

Кароль також розповіла, як вона допомогла синові справитися з втратою батька:

«Це велика травма, але головне пояснити, що тебе не кинули, не образили, ніхто не пішов і ви не посварилися. Як тільки ти починаєш вигадувати казки — пішов, але обіцяв повернутися… Ось хвороба, ось клітина, ось шлунок і причинно-наслідкові зв'язки. Як я зараз це кажу. Анатомія, відкривається книжка. І коли це все розглядається з наукової точки зору — то все це вже по-іншому», — ділиться знаменитість пережитим горем.

Також артистка зізналася, що до останнього моменту не планував йти з життя і тому не підписав заповіту. В результаті у Кароль зараз проблеми з його спадщиною.

«Женя не бажав йти і боровся до останнього моменту. Навіть коли у нього відмовило тіло, він намагався мозком утримувати все в голові. Він мені намагався розповідати, як робився ремонт, де які відносини, які бартери, хто давав передоплати, а хто ні. Женя навіть намагався продавати концерти, але я відібрала в нього телефон. Він сильно не хотів йти і навіть не подбав про те, щоб заздалегідь скласти і підписати заповіт. Я це могла зробити за нього його рукою, але я не дозволила цьому статися. Я знала, що у мене в подальшому будуть проблеми зі спадщиною і майном… Але це ніщо у порівнянні з моєю любов'ю до нього і честю», — зізнається зірка.

Джерело