ТРЦ у Києві підпалив 7-річний хлопчик — Події

ТРЦ у Києві підпалив 7-річний хлопчик - Події

Фото: t.me/dsns_telegram/24512

Поліцейські у ході розслідування кримінального провадження за фактом пожежі у парку розваг торговельно-розважального комплексу «Космополіт» у Солом’янському районі Києва встановили, що підпал здійснив 7-річний хлопчик. Це був умисний підпал, повідомляє поліція Києва.

— Батьки разом з дитиною запрошені до Солом’янського управління поліції для дачі показів. За вказаним фактом слідчі розслідують кримінальне провадження, розпочате за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України — умисне знищення або пошкодження майна, — йдеться у повідомленні.

Інформація про пожежу в ігровій кімнаті одного з торговельно-розважальних комплексів Солом’янського району столиці надійшла до поліції ввечері 13 січня. На місці працювали наряди поліції, ДСНС та медики. Відвідувачів торгового центру вчасно евакуювали, серйозних травм та ушкоджень громадяни не отримали.

Надалі, під час проведення огляду місця події та опрацювання відео з камер внутрішнього спостереження, поліцейські у співпраці зі службою безпеки ТРЦ встановили, що пожежа виникла внаслідок умисного підпалу, який здійснив 7-річний хлопчик. Тож батьків попросили ретельніше стежити за своїми дітьми. 

Увечері в суботу, 13 січня, у Києві рятувальні служби загасили пожежу, що сталася у торговельно-розважальному центрі «Космополіт» у Солом’янському районі. Внаслідок пригоди постраждали троє людей.  У селі Гмирянка Ічнянської територіальної громади Чернігівської області внаслідок пожежі у житловому будинку загинули жінка та двоє її маленьких дітей. 
Джерело