Три автомобілі, які мають найдовшу історію виробництва

Топ-3 автомобілів, які безперервно випускаються з моменту першого виходу на ринок.

Далеко не всі автомобілі можуть відрізнятися тривалою історією. Є моделі вихід, яких ніхто і не запам'ятав, а є автомобілі, які пам'ятають ще наші діди-прадіди, інформує Ukr.Media.

Нещодавно в рамках аналітичних досліджень складено перелік, що складається всього з трьох моделей, які мають найдовшу історію виробництва, попри неодноразову зміну покоління і постійні доопрацювання виробників.

№1 — Chevrolet Suburban

На першому місці знаходиться Chevrolet Suburban. Вперше автомобіль був представлений в 1935 році. Відтоді модель неодноразово допрацьовувалася виробниками, але її випуск не припинявся. Таким чином, позашляховик випускається протягом 85 років і як і раніше користується великою популярністю на світовому ринку.

№2 — Ford F-Series

Друге місце в рейтингу займає Ford F-Series, який вперше був представлений в 1948 році. Відзначимо, що спочатку машина не користувалася популярністю на ринку. Але через 30 років безперервного випуску все змінилося, і сьогодні американський позашляховик є одним з найпопулярніших. А враховуючи хороші технічні дані, високі показники надійності і безпеки, а також різноманітні комплектації ця модель ще довго протримається на світовому ринку.

№3 — Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter замикає рейтинг. Вперше модель була представлена через 5 років після закінчення війни. Автомобіль розроблявся на замовлення влади Німеччини, яким важливо було отримати не лише практичний і зручний, але і багатофункціональний автомобіль. Завдяки розробкам виробників з'явилася ця модель, яка на сьогодні неодноразово змінювалася і вдосконалювалася, але залишалася популярною.

Джерело