Три «жіночі» автомобілі, що користуються найбільшою популярністю

Найпопулярніші автомобілі у представниць прекрасної статі.

Придбання авто є досить важливим і відповідальним кроком, особливо, якщо його слід обрати для представниці прекрасної статі, інформує Ukr.Media.

Незважаючи на те, що чоловічі та жіночі автомобілі не сильно відрізняються, підбору машини для жінки варто приділити максимальну увагу.

Які ж моделі є найпопулярнішими в автоледі?

Fiat 500

Модель з трьома дверима, серійне виробництво якої здійснюється вже протягом понад 12 років. Її особливістю це оригінальний зовнішній вигляд, який успішно виділяє її серед інших малолітражних автомобілів, на зразок "Деу Матіз".

Цікавість оформлення полягає в тому, що воно зроблене під старовину. У передній частині автомобіля знаходяться чотири фари, розташовані попарно. Крім того, на бампері є протитуманні фари. Цікавий також і вид колісних арок, за рахунок збільшеної ширини. При взаємодії з порогом збільшеної довжини, вони значною мірою збільшують аеродинамічні параметри автомобіля.

Загальне ж враження від машини забезпечує її цікаве і стильне оформлення, що дає можливість яскравого виділитися з маси інших транспортних засобів. Невеликі розміри роблять Fiat 500 відмінним варіантом для руху в щільному міському потоці машини.

Габаритні розміри автомобіля: довжина — 3,5 метра, ширина і висота — 1,6 і 1,5 метра відповідно. Розмір кліренсу дорівнює 130 мм, що навряд чи дозволить покататися на цьому автомобілі по бездоріжжю або ґрунтових дорогах. Наявність бортового комп'ютера дозволяє відстежувати стан всіх вузлів автомобіля і контролювати витрату палива, що становить 6,5 літрів на 100 км шляху.

KIA Picanto

Поява першої модифікації цієї моделі на ринку нашої країни відбулася понад 15 років тому — у 2004 році. Незважаючи на те, що вона була дуже популярна, всі зусилля виробників були зведені нанівець кризою 2008 року. Проведення перезавантаження серії було проведено тільки через 3 роки, у 2011, при цьому, розрахунок цієї версії був проведений вже більше для жінок.

Але цього виробникам було мало, і наслідком чого стало проведення ще більшої кількості змін. В результаті на ринок був виведений автомобіль, відомий всім і по теперішній час. Всі елементи незграбної форми, відомі за попередніми версіями, отримали обтічний вигляд, фари теж отримали деяку ступінь жіночності, а радіаторну решітку зробили витягнутою, завдяки чому вона стала впритул примикати до фар. Останній варіант характеризується збільшеним кліренсом до 163 мм.

Навіть в стандартній версії є опції, що дозволяють значно збільшити ступінь комфорту. Сюди відносяться підігрів керма, передніх крісел і дзеркал заднього виду, а також форсунок омивачів лобового скла, що дає можливість здійснення повного контролю ситуації навіть в зимову пору року. Споживання палива становить всього 5,4 літра на 100 км шляху. У салоні дуже хороша ергономіка, і велика кількість вільного місця.

Renault Sandero

Цей автомобіль має вигляд машини представницького класу. Результатом праці розробників стала машина, яка ретельно продумана, якщо подивитися на неї з точки зору оформлення. Найбільша увага приділяється фарам, які придбали незвичайну геометричну форму, а у внутрішню частину їх встановили одразу два рефлектори.

У машини є дах великої висоти, завдяки чому там будуть комфортно почуватися і люди високого зросту. Єдиним моментом, що виділяє його в лінійці, стають крапки парктроніків чорного кольору.

Об'єм двигуна становить 1,1 літра, у нього є 4 циліндри, що дає можливість досягнення швидкості в 100 км/год за 14 секунд, і забезпечує потужність в 75 к. с.

Джерело