Тріо акторів з «Гри престолів» стали самовисуванцями на премію «Еммі» без відома НВО

Троє акторів "Ігри престолів" самостійно номінувалися на премію "Еммі".

Актори Гвендолін Крісті, Альфі Аллен і Керіс ван Хаутен, що грали в «Грі престолів», отримали номінації на премію «Еммі». Ось тільки телеканал HBO, який випускав серіал, не має до цього ніякого відношення, адже артисти висунули себе самостійно, інформує Ukr.Media.

Видання The Hollywood Reporter 17 липня повідомило, що актори «Ігри престолів» Гвендолін Крісті (Брієнні Тарт), Альфі Аллен (Теона Грейджой) і Керіс ван Хаутен (Меліссандра) отримали номінації на премію «Еммі» (американська премія, яка вважається телевізійним еквівалентом «Оскара» і «Ґреммі». — Прим. ред.).

Ось тільки сам телеканал HBO, що випускав серіал, не має до цього ніякого відношення. Представник каналу в розмові з CBS News підтвердив, що компанія висунула Ліну Хіді (Серсея Ланністер), Софі Тернер (Санса Старк) і Мейсі Вільямс (Арья Старк). Всі три актриси отримали номінації в категорії «краща жіноча роль другого плану», в якій будуть змагатися з Крісті.

Таким чином, Крісті, Аллен і ван Хаутен самі висунули себе на отримання престижної нагороди. Аллен отримав номінацію на кращу чоловічу роль другого плану в драматичному серіалі, а ван Хаутен — на кращу запрошену актрису в драматичному серіалі. Як зазначає The Hollywood Reporter, подібне самостійне висування акторів не рідкість, але дійсно отримували номінацію після такого не всі. Це видно і по реакції Крісті, яка, здається, не очікувала такої розв'язки.

71-а церемонія вручення «Еммі» відбудеться 22 вересня. Загалом «Гра престолів» отримала 32 номінації, встановивши рекорд. Минуле досягнення належало серіалу «Поліція Нью-Йорка», який був номінований в 27 категоріях в 1994 році.

Джерело