Тур Джей Ло під загрозою: квитки не продаються, але співачка відмовляється здаватись

Наближається час туру Джей Ло This Is Me Now … The Tour по Північній Америці, запланованого на наступний місяць, але продаж квитків повністю провалено.

Це змусило організаторів туру, компанію Live Nation, запропонувати Лопес та її менеджеру скасувати всі 30 дат, але співачка наполягла на продовженні, інформує Ukr.Media.

На даний момент ще є цілі секції місць на багатьох концертах, згідно з офіційними картами розташування місць на Ticketmaster. Квитки на сайтах перепродажів доступні лише за 10 доларів США. Деякі інформатори вважають, що це може бути пов'язане зі стомленням аудиторії від Лопес, а також незатребуваністю її романтичної історії з Беном Аффлеком. Інші припускають, що зайва відвертість співачки та постійне демонстрування особистого життя (весілля, медовий місяць, фільм, альбом, документальний фільм про її стосунки з Аффлеком) могли злякати шанувальників.

Проте Лопес та її команда не збираються опускати руки. Тур стартує, як і заплановано, 16 червня у Лас-Вегасі. Деякі фанати з нетерпінням чекають на концерти, сподіваючись, що Лопес зробить для них незабутнє шоу. Тільки час покаже, чи зможе Дженніфер Лопес подолати труднощі та зробити свій тур успішним.

Джерело